کلاس لینک

نحوه برگزاری دوره
حضوری
مجازی آنلاین
بسته آموزشی (فیلم، جزوه و...)
خصوصی
شرایط برگزاری
فقط آقا
فقط خانم
مختلط
درباره ما قوانین و مقررات
دوره های حضوری دوره های مجازی مدرسین خصوصی موسسات بورسیه ها
«کلاس لینک» | دسترسی سریع و ساده به آموزش دلخواه

خانه فرهنگ دولت آباد

ایمیل موسسه: 33748287
تلفن: 33748287
استان و شهر: تهران | تهران
آدرس: شهرري. فلكه اول دولت آباد. خيابان استاد دهخدا. كوچه شهيد دريابيك. كوچه شهيد رمضاني. شماره 50
وب سایت:
توضیحات تکمیلی:
شهرک دولت آباد در سال 1350 توسط شرکت ساختمانی با هدف ساخت مجتمع های مسکونی تاسیس شد و شهرک وحدت که از شهرک های اقماری این محله است که در کنار قلعه دولت آباد واقع شده و خانه فرهنگ دولت آباد نیز در این شهرک در سال 1374 تاسیس شده است.

فعالیت های این مرکز شامل دو بخش فرهنگی هنری و آموزشی می شود که از جمله فعالیت های شاخص این مرکز کارگاه آموزش خانواده است که از سال 1375 با حضور دکتر مصطفی اقلیما رئیس انجمن مددکاران ایران آغاز به کار کرده است و تاکنون نیز ادامه دارد و آموزش خانواده این مرکز در دو بخش کارگاه های گروهی و مشاوره فردی از جمله کودک ، خانواده ، ازدواج ، روان شناختی، اعتیاد و... فعالیت می کند که از جمله ثمرات این کارگاه ها تشکیل اتاق بازی و بازی درمانی است در این منطقه تنها مرکزی است که دارای دوره های روان شناختی می باشد. از بخش های فاخر دیگر برنامه های فرهنگی هنری آموزش هنر داستان نویسی است که از سال 1375 آغاز شده و تا به امروز نیز نویسندگان متعددی از جمله سودابه فرضی پور، محبوبه جعفری قلی ، آسیه رضا و... را تربیت کرده است. روزه داران کوچک ویژه برنامه برآستان جانان با 24 اجرا توسط حجت الاسلام زارعتیان در بخش احکام و خانم علمایی در بحث قصه های قرآنی از دیگر برنامه های شاخص این مرکز بوده است. و همچنین مسابقه نقاشی فرا منطقه ای امام آمد از جمله ویژه برنامه هایی است که به مناسبت ایام دهه فجر برگزار شد. و از دیگر برنامه خانه فرهنگ دولت آباد جشن بزرگ مهد انتظار است. این مرکز با مشارکت نهادهای محلی دیگر از جمله بسیج هنرمندان ، کانون ادبیات داستانی را راه اندازه کرده است .خانه فرهنگ دولت آباد با هدف آشنایی شاعران جوان با شعر فارسی کارگاه بررسی شعر و اندیشه در شعر را توسط دکتر یدالله قائم پناه برگزار می کند.

بخش دوم فعالیت های این مرکز که شامل دوره های آموزشی تربیت مربی TTC ، قالی بافی، خیاطی ، فوریت های پزشکی و امداد و دوره های کامیپوتر را با هدف خود اشتغالی، کارآفرینی و ایجاد فرصت شغلی برگزار می کند.

موسسه های برتر