«کلاس لینک» | دسترسی سریع و ساده به آموزش دلخواه
کلاس لینک

نحوه برگزاری دوره
حضوری
مجازی آنلاین
بسته آموزشی (فیلم، جزوه و...)
خصوصی
شرایط برگزاری
فقط آقا
فقط خانم
مختلط
درباره ما قوانین و مقررات
دوره های حضوری دوره های مجازی مدرسین خصوصی موسسات بورسیه ها
«کلاس لینک» | دسترسی سریع و ساده به آموزش دلخواه

درباره و تماس با ما

کلاس لینک، مرجع دوره های آموزشی در ایران است. بدون هیچ محدودیت سنی و موضوعی، تلاش این مجموعه گردآوری یک بانک اطلاعاتی روزآمد از دوره های آموزشی است که توسط موسسات آموزشی، شرکت ها، ارگان ها، فرهنگسراها ، مساجد و... به طرق مختلف حضوری، نیمه حضوری و مجازی ارائه می شود. هدف اساسی کلاس لینک امکان دسترسی سریع و ساده به آموزش دلخواه و مطلوب است.

خدمات کلاس لینک

دوره های حضوری:

کلاس لینک تمام دوره هایی که با برپایی کلاس و مدرس شکل می گیرد را تحت عنوان دوره های حضوری و نهاد برگزار کننده را تحت عنوان موسسه می شناسد.
بنابراین منظور از موسسه تمامی آموزشگاه ها (درسی، کنکوری، هنری، فنی...)، مجموعه های ورزشی، جهاد دانشگاهی، ارگان ها، وزارتخانه ها، فرهنگسراها، مساجد و نهادهایی که اقدام به برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی می کنند.
همه این نهاد ها می توانند به راحتی دوره خود را در کلاس لینک ثبت کنند.

دوره های مجازی:

آموزش مجازی با هدف غلبه بر محدودیت های زمانی - مکانی برای بهره گیری از آموزش دلخواه جای خود را در جامعه آموزشی کشور به خوبی باز کرده است. آموزش مجازی طیف گسترده تری از آموزش از راه دور را شامل می شود که تا پیش از انقلاب الکترونیک محدود به روش های مکاتبه ای، درقالب کتاب و جزوه بود. هم اکنون، ابزارهای الکترونیک در کنار قالب های کلاسیک امکان ارائه آموزش را بر بستر اینترنت را فراهم کرده، به گونه ای که افراد بتوانند با استفاده از کامپیوتر، تبلت و یا تلفن همراه خود آموزش را دریافت و استفاده کنند. آموزش مجازی می تواند تعاملی - آنلاین باشد، و یا در قالب بسته های آموزشی اعم از کتاب، جزوه و فیلم آموزشی به شکل آفلاین عرضه شود.

دوره های خصوصی:

یافتن معلم مناسب جهت تدریس، همواره دشواری می آفریند.
عموما نزدیک شدن دوره امتحان ها، یا نزدیکی به اخرین مهلت آزمون زبان و یا حتی نیاز به یادگیری مهارتی خاص در برهه ای از زندگی، افراد را ناگزیر به یافتن یک مدرس خصوصی می کند.
گاهی انتخاب ها محدود به آگهی های پراکنده و یا تبلیغات زبانی می شود. همین امر نیاز به وجود یک پایگاه جامع از مدرسین خصوصی خصیوصی را ایجاد می کند.
از سوی دیگر افراد بسیاری وجود دارند که توانایی آموزش مهارت های درسی-فنی-ورزشی را دارند، افرادی که دارای سابقه و رزومه مناسب هستند و به دنبال ارائه آموزش.
کلاس لینک فضایی مناسب برای مدرسین خصوصی جهت معرفی توانایی علمی و تدریسی خود است؛ همهنگام امکان یافتن گزینه مناسب برای جستجوگران نیز فراهم می گردد.

معرفی همیار /همکار تحقیقاتی:

تمرین و تکرار ذات آموزش است که گاهی به تنهایی به دست نمی آید.
گاهی در مسیر آموزش نیاز به همراهی فردی است که نه در سطح مدرس و مربی که در حدود سطح خود فرد باشد، ولی دارای هدف مشترکی باشند.
برای مکالمه زبان آلمانی ، برای یادگیری یک نرم افزار مهندسی، برای کوهنوردی برای انجام یک تحقیق علمی، برای نوشتن یک مقاله دانشگاهی و غیره. کمک و همیاری آموزشی و همکاری تحقیقاتی یک رکن اساسی با اهداف آموزشی و پژوهشی است.
کافی است به این بیندیشیم که هم اکنون افراد بسیاری هدف ما را در ذهن دارند ولی آنها را نمی بینیم. کلاس لینک امکان دیدن و دیده شدن این نیاز ها را فراهم کرده است.

اطلاعات تماس
شما می توانید از راه های زیر با ما تماس حاصل کنید:

ایمیل: Info@classlink.ir

نظرات